Jak przesłać opony kurierem?

Produkty, usługi, marki, własna firma.
Awatar użytkownika
pomelo
Posty: 190
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:55

Jak przesłać opony kurierem?

Post autor: pomelo »

Jak przesłać kurierem opony? Czy muszę je jakoś specjalnie zapakować?
Awatar użytkownika
merlina
Posty: 109
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:57

Re: Jak przesłać opony kurierem?

Post autor: merlina »

Tak będąc w temacie opon to ja podczas ostatniej podróży przednią w swoim samochodzie poważnie uszkodziłam. Nie chciałam ryzykować dalszej jazdy więc zjechałam na pobocze i zaczęłam w sieci szukać wulkanizatora. Tutaj https://wulkanizator.com.pl/mobilna-wulkanizacja-tychy/ znalazłam mobilną wulkanizację więc zadzwoniłam. Panowie podjechali pod wskazany adres i na miejscu uporali się z moim problemem.
Awatar użytkownika
mahala
Posty: 140
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:59

Re: Jak przesłać opony kurierem?

Post autor: mahala »

Na pewno muszą być odpowiednio spakowane , to się też tyczy normalnych przesyłek. I może nadaj te opony przesyłka paletową? Tu https://www.pogotowiepaletowe.pl/jak-na ... e-kurierem dowiesz się jak nadać palete kurierem
Awatar użytkownika
trista
Posty: 218
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:49

Re: Jak przesłać opony kurierem?

Post autor: trista »

Sprawdź tu https://apikurier.pl/jak-wyslac-opony-kurierem , bo widzę że można opony kurierem nadać i nie jest to wcale trudne. Nawet z domu nie trzeba wychodzić, wszelkie formalności dopełniasz przez komputer w domu. Tylko musisz je odpowiednio zapakować
Awatar użytkownika
sempiria
Posty: 118
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:28

Re: Jak przesłać opony kurierem?

Post autor: sempiria »

Jak ja się cieszę, że nie muszę się oto martwić. Mój mechanik ogarnia za mnie wszystko - zamawia części, wymienia opony, naprawia usterki i ja się o nic nie muszę martwić. Z resztą jeżeli potrzebujecie namiarów na kogoś konkretnego ze Śląska to tutaj zostawiam namiary na aldę: http://aldamotorsport.pl/serwis-ferrari-w-polsce/ . Wiem ile sama szukałam, ale w końcu się udało.
struśka

Re: Jak przesłać opony kurierem?

Post autor: struśka »

wejdz na stronę https://www.fastpost.pl/ wypisz jakie wymiary ma przesyłka i tam znajdziesz porównywarkę jaki kurier i ja zabierze za jaka kasę itd. ja od jakiegoś czasu wysyłam przez nich wszystko małe i duże przesyłki zdarza się że na palecie wielkie gabaryty i nigdy nie miałam problemów szybko i sprawnie.
kłapouchy

Re: Jak przesłać opony kurierem?

Post autor: kłapouchy »

Obecnie przesłanie opon kurierem nie stanowi żadnego problemu. Potem musimy poszukać jakiegoś wulkanizatora. Mnie zależało na wulkanizacji mobilnej więc takiej szukałem w necie. Tutaj https://e-laweta.com.pl/wulkanizator-zakres-obowiazkow/ przeczytałem poradnik na ten temat, z którego informacje okazały się pomocne.
ODPOWIEDZ