Gdzie po tłumaczenie?

Produkty, usługi, marki, własna firma.
Awatar użytkownika
nancy
Posty: 157
Rejestracja: 06 lut 2019, 12:37

Gdzie po tłumaczenie?

Post autor: nancy »

Hej, mam za zadanie przetłumaczyć pewien dokument. Pierwszy raz mam do czynienia z taką sytuacją i nie wiem, czy robić to samemu czy skorzystać z pomocy jakiegoś fachowca? Co najczęściej robicie w takiej sytuacji?
Awatar użytkownika
uan
Posty: 112
Rejestracja: 08 lut 2019, 13:27

Re: Gdzie po tłumaczenie?

Post autor: uan »

Ja jestem zwolennikiem biur tłumaczeń. Nie oddałbym tłumaczenia, zwłaszcza ważnego dokumentu w obce ręce. Wiadomo, że taka osoba policzy sobie za swoją pracę, a nigdy nie masz pewności, że będzie to wykonane rzetelnie i nie będzie wymagało poprawek. Oddając dokument do biura przynajmniej masz taką pewność. Chociażby tutaj https://www.smartmag.pl/ możesz znaleźć pomoc w tym temacie. Mnie ta dziecina bardzo interesuję i często tam zaglądam. Na stronie znaleźć można naprawdę sporo wartościowych materiałów na ten właśnie temat.
Awatar użytkownika
Julislawa70
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2020, 18:09

Re: Gdzie po tłumaczenie?

Post autor: Julislawa70 »

Ja tłumaczenia dokumentów zawsze zlecam Pani Danucie z tlumaczka-przysiegla.pl. Moja firma współpracuje z wieloma zagranicznymi klientami, więc bardzo przydaje nam się jej pomoc. To zresztą specjalistka i nie można odmówić jej szerokiej wiedzy w zakresie wielu dziedzin. Dlatego właśnie realizuje zlecenia na tak wysokim poziomie.
Bożena

Re: Gdzie po tłumaczenie?

Post autor: Bożena »

Moim zdaniem najlepiej do tłumaczenia stron www online oni wykonują usługi w trybie ekspresowym i pracują 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Bardzo doświadczeni i profesjonalni ludzie, którzy na pewno Ci pomogą. Polecam.
moraleś

Re: Gdzie po tłumaczenie?

Post autor: moraleś »

Jak twoje dokumenty mają zostać przetłumaczone z języka angielskiego to polecam Ci skorzystać z oferty tłumacza jakim jest http://kolodziej-albion.com.pl Jest to bardzo dobry profesjonalista którego oferta jest bardzo klarowna i bez ukrytych kosztów. Na pewno nie będziesz zawiedziona poziomem usługi.
Łukasz

Re: Gdzie po tłumaczenie?

Post autor: Łukasz »

Polecam skorzystać z usług profesjonalnego biura tłumaczeń jakim jest https://turbotlumaczenia.pl to wykfalifikowany zespół tłumaczy którzy w tej branży działają od wielu lat. Wykonują tłumaczenia ustne i pisemne oraz przysięgłe. Zgłoście się do nich bo oni mają i atrakcyjne ceny i działają przez całą dobę wiec otrzymacie tłumaczenia bardzo szybko.
Awatar użytkownika
stanka
Posty: 77
Rejestracja: 21 sty 2020, 16:27

Re: Gdzie po tłumaczenie?

Post autor: stanka »

Lepiej z pomocy fachowca, wtedy na pewno będzie wszystko dobrze przetłumaczone. Nam najlepsze tłumaczenia wykonało centrum tłumaczeń pisemnych i ustnych Alkon w Warszawie, które zdecydowanie polecam. Robili nam do tej pory wiele tłumaczeń, także takie ekspresowe: http://alkon24.pl/tlumaczenia-ekspresowe/ , gdy terminy nas goniły, wystarczyła godzina i mieliśmy gotowy tekst, który mogliśmy przesłać dalej. Mają przystępne ceny, a jakość ich tłumaczeń jest wysoka.
uśka

Re: Gdzie po tłumaczenie?

Post autor: uśka »

Jeśli chodzi o tłumaczenia na angielski lub z angielskiego to warto zobaczyc tu https://tlumaczenia-gk.pl/o-nas/tlumaczenia-naukowe Tu przetłumaczycie prace naukowe, artykuły, teksty. Warto też popatrzeć w zakładki np by poznać ceny - które moim zdaniem są przyzwoite. Na stronie też macie formularz kontaktowy.
Awatar użytkownika
eapl
Posty: 80
Rejestracja: 16 kwie 2020, 17:46

Re: Gdzie po tłumaczenie?

Post autor: eapl »

My potrzebowaliśmy tłumaczeń technicznych, w zasadzie to potrzebujemy ich regularnie, bo wysyłamy tłumaczone teksty do naszych wspólników zza granicy. Tłumaczenia są ronione na kilka różnych języków, są poprawne pod każdym względem, wykonuje nam je biuro tłumaczeń Interlang https://interlang.pl/oferta/tlumaczenia-techniczne.php z Gdyni. Ich oferta jest szeroka, spisują się doskonale, mają korzystne ceny, polecam.
ODPOWIEDZ