Dobry serwer

Produkty, usługi, marki, własna firma.
Awatar użytkownika
betinka
Posty: 407
Rejestracja: 29 gru 2018, 15:55

Dobry serwer

Post autor: betinka »

Szukam informacji na temat tego na jakich serwerach najlepiej stawiać strony www pod firme? czytałam niedawno o serwerach linuxa i nie powiem zainteresowało mnie to rozwiązanie, firma http://bezpiecznafirma.com.pl zajmuje się takimi zleceniami i oferują wsparcie administratora.
Awatar użytkownika
penny
Posty: 55
Rejestracja: 20 mar 2020, 10:15

Re: Dobry serwer

Post autor: penny »

Ja szczerze polecam Serwery dedykowane Seria E do firmy. Zastanów się nad tym rozwiązaniem u siebie, jeśli zależy Ci na pojemnym i stabilnym serwerze https://www.sprintdatacenter.pl/najtans ... ne/seria-e.
Ą123ola

Re: Dobry serwer

Post autor: Ą123ola »

Jeśli szukacie serwera to koniecznie skorzystajecie z bezpłatnego narzędzia jakim jest konfigurator serwerów DELL! Dlaczego warto i jak to działa? Przeczytacie tu: konfigurator mineit korzyści :) Ja sama znalazłam dzięki konfiguratorowi idealny serwer!
Grześ

Re: Dobry serwer

Post autor: Grześ »

Trzeba iść z postępem.Jeśli się nie rozwijasz - to się cofasz.Z pewnością spotkaliście się z problemem związanym z waszą serwerownią. Usługi kolokacji całkowicie zdejmują z was obowiązek zajmowania się serwerownią. Po prostu wasz sprzęt wrzucacie do profesjonalnej serwerowni ,która zapewnia optymalne warunki klimatyczne (temperaturę i wilgotność powietrza), bezpieczeństwo (ochrona fizyczna, ochrona przeciwpożarowa, monitoring video, zasilanie gwarantowane) oraz szybki dostęp do sieci Internet.
ODPOWIEDZ