Biurko w firmie

Produkty, usługi, marki, własna firma.
Treś

Biurko w firmie

Post autor: Treś »

Muszę kupić nowe biurko do gabinetu bo to, które mam w tej chwili, dosłownie się już rozlatuje. Macie może biurko z Meble Krysiak? Jak się sprawdza?
Awatar użytkownika
tyber
Posty: 81
Rejestracja: 13 sty 2020, 21:01

Re: Biurko w firmie

Post autor: tyber »

Treś pisze: ↑25 sty 2021, 4:31 Muszę kupić nowebo to, które mam w tej chwili, dosłownie się już rozlatuje. Macie może biurko z Meble Krysiak? Jak się sprawdza?

Jeśli szukasz czegoś ładnego, to zajrzyj np. do BRW lub innego sklepu meblowego. Zależy również, jakie to ma by biurko.
kaśko

Re: Biurko w firmie

Post autor: kaśko »

Pamiętajcie, że pracownikom też trzeba zapewnić odpowiednie miejsce do pracy. Skoro macie różnych pracowników to też musicie zainwestować w biurka https://costway.pl/biurka-regulowane , które są regulowane. Poczytajcie jak to wygląda, jak sie reguluje i czy ludzie polecają nawet do pracy w biurze. Mam nadzieję, że o dobrym krześle i o dobrym oświetleniu nie trzeba wam przypominać? :)
Awatar użytkownika
Sara
Posty: 633
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Biurko w firmie

Post autor: Sara »

A skoro już o biurkach mowa, to jakie biurka mają w pokojach Wasze dzieci? Ja zastanawiam się właśnie nad zakupem nadstawki na biurko, którą widziałam na stronie internetowej http://www.pinio.com.pl/meble/nadstawka-do-biurka-filo/. Jak widać jej ścianka mogłaby służyć jako tablica korkowa, a na górnej półeczce można coś położyć. Co o tym sądzicie? Czy takie nadstawki są Waszym zdaniem ok?
Baśka

Re: Biurko w firmie

Post autor: Baśka »

Z pewnością biurko trzeba będzie dostosować zarówno do tego, ile jest miejsca w biurze i w danym pomieszczeniu, jak i potrzeb. Im większy blat i powierzchnia robocza, tym więcej rzeczy się pomieści, a nie tylko komputer, ale i dokumenty czy inne akcesoria przydatne w pracy.
Awatar użytkownika
powabna
Posty: 186
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:00

Re: Biurko w firmie

Post autor: powabna »

Akurat moim zdaniem samo wyposażenie na dzień dzisiejszy nie jest takie ważne jak to, aby nasi pracownicy we właściwy sposób przestawili się znów z pracy zdalnej na pracę biurową. Mi bardzo ułatwiło tą kwestię zapoznanie się ze stroną https://www.gamfi.com/powrot-do-biur/ gdzie dokładnie to wytłumaczono.
ODPOWIEDZ