bhp

Produkty, usługi, marki, własna firma.
Awatar użytkownika
Ryszard_71
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2021, 0:23

bhp

Post autor: Ryszard_71 »

Hej - temat: BHP i jego przestrzeganie w firmie. Jak to u Was wygląda? Trzymacie się zasad, ktoś tego pilnuje, czy raczej jest samowolka póki coś się nie wydarzy? Macie certyfikat iso z tym związany? Na przykład coś takiego: https://www.adees.net/iso_45001.php Czy raczej to nie dla Was?
polina7

Re: bhp

Post autor: polina7 »

Na pewno tutaj https://www.bhp-gabi.pl/k83,ochrona-glo ... ackie.html na spokojnie warto sobie zerknąć. Między innymi znajdziecie tam hełm strażacki. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć, aby znaleźć rozwiązania, które będą idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb. Zakupy online, to naprawdę super sprawa.
yhanna

Re: bhp

Post autor: yhanna »

Ryszard_71 pisze: ↑04 wrz 2021, 3:47 Hej - temat: BHP i jego przestrzeganie w firmie. Jak to u Was wygląda? Trzymacie się zasad, ktoś tego pilnuje, czy raczej jest samowolka póki coś się nie wydarzy? Macie certyfikat iso z tym związany? Na przykład coś takiego: https://www.adees.net/iso_45001.php Czy raczej to nie dla Was?
Wiele porad z tego zakresu można przeczytać w sieci, ale mi się wydaje, że najważniejsze jest bezpieczeństwo, zdrowie i ochrona mienia, aniżeli strój pracownika. Oczywiście, w banku ktoś w dresie pracować nie powinien, ale najważniejsze jest to, czy gasnica sniegowa jest gdzieś zamontowana, czy specjalne apteczki naścienne. Ubiór to rzecz drugorzędna.
Gawron

Re: bhp

Post autor: Gawron »

Dość wiele jeszcze zależy również od tego czego oczekujemy i ja jestem zdania, że bardzo istotną kwestią jest to aby wiedzieć gdzie najlepiej jest zamawiać znaki BHP. Zdecydowanie dobrym wyborem jest na pewno sklep https://znaki-bhp.pl/ i wiem, że tam znajdziecie wszystko to co jest ważne.
ODPOWIEDZ