Bezpieczeństwo w firmie

Produkty, usługi, marki, własna firma.
Awatar użytkownika
Ryta-66
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2021, 19:03

Bezpieczeństwo w firmie

Post autor: Ryta-66 »

Witajcie forumowiczki. Jak w firmach, w których pracujecie, dba się o bezpieczeństwo? U nas najważniejszym tak naprawdę aspektem jest stała ochrona fizyczna, ale mamy również monitoring i system alarmowy. Osobiście uważam, że to bardzo ważne, jeśli my i nasi współpracownicy chcemy czuć się bezpiecznie i komfortowo. Też w ten sposób to postrzegacie?
Baśka

Re: Bezpieczeństwo w firmie

Post autor: Baśka »

w dzisiejszych czasach pandemii najważniejsze jest bezpieczeństwo odstępu między pracownikami między sobą, zachowanie dystansu,..bo podczas kontroli sa duże kary za brak przestrzegania zasad. Ja w swojej firmie postawiła dodatkowo parawany https://www.prestigeostaszewska.pl/90-parawany aby dodatkowo wydzielić przestrzeń dla pracowników. Na razie zdaje egzamin.
Baśka

Re: Bezpieczeństwo w firmie

Post autor: Baśka »

Z pewnością o bezpieczeństwo trzeba zadbać w każdej firmie. Podstawą są rzecz jasna szkolenia BHP, które musi odbyć każdy pracownik, ale warto też pamiętać o innych kwestiach, jak choćby odpowiednie oznaczenia czy barierki. Możliwości jest sporo, także monitoring.
Kaśka

Re: Bezpieczeństwo w firmie

Post autor: Kaśka »

Ja ostatnio znalazłam firmę, która oferuje kompleksowy monitoring, cennik montażu monitoringu znajdziecie na ich stronie. Grupa Innex pomoże wam w ochronie waszej firmy, dzięki nim będziecie mogli spać spokojnie, dzięki kamerom i alarmom. Myślę, że warto zainwestować w coś takiego.
Oleńka25

Re: Bezpieczeństwo w firmie

Post autor: Oleńka25 »

Jak szukasz pomocy w utrzymaniu bezpieczeństwa danych w twojej firmie to polecam Ci się zainteresować stroną jaką jest https://www.isecure.pl/ znajdziesz tutaj firmę która zajmuje się audytowaniem systemów bezpieczeństwa, mogą również wprowadzić swoje innowacje które uchronią twój biznes przed wyciekami danych wrażliwych.
Zygieł

Re: Bezpieczeństwo w firmie

Post autor: Zygieł »

Jeśli chcecie sobie zapewnić bezpieczeństwo w firmie poprzez odpowiedni monitoring domu to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez https://kompleksmedia.pl/ u których znajdziecie wysokiej klasy rozwiązania zarówno stacjonarne jak i bezprzewodowe. Licząc przy tym na dobre parametry techniczne, wysoką jakość obrazu, czy również terminowe dostawy i fachowe podejście obsługi która potrafi realnie pomóc i doradzić w razie jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości. Udanych wyborów życzę i oby nie pojawiły się żadne włamania oczywiście ;)
kinguś

Re: Bezpieczeństwo w firmie

Post autor: kinguś »

Dla mnie bezpieczeństwo pracowników jest najważniejsze . Dlatego zamówiłam przez internet odpowiednie potykacze ostrzegawcze tutaj https://drogowe.com.pl/ . Jest to tabliczka informacyjna śliska podłoga/wet floor wykonana z PVC. Świetnie sprawdza się ona na terenie biur, sklepów czy hal magazynowych co pozwala na uniknięcie nieszczęśliwych wypadków.
Miśkan

Re: Bezpieczeństwo w firmie

Post autor: Miśkan »

Zapewnienie bezpieczeństwa w każdej firmie można powiedzieć, że jest kluczową kwestią. A żeby móc skutecznie o to zadbać, to w odpowiedni monitoring warto jest zainwestować. Wybierać oczywiście już taki profesjonalny sprzęt, na przykład kamery przemysłowe cctv . Chociaż generalnie to wybór jest różnorodny, dlatego warto dobierać do konkretnych wymagań, miejsca przeznaczenia. Sama jakość urządzeń, to żeby stawiać na sprawdzone firmy też jest bardzo istotna. Powodzeniem cieszą się na przykład kamery bezprzewodowe z uwagi na łatwość instalacji.
ODPOWIEDZ